En Uygun İnternet | Sizin İçin

D’smart hız testi

internet hız testi
D’smart hız testi

D’smart hız testi mevcut lokasyonunuz’dan bağlandığınız bilgisayarınız ile dsmart hızınızı test edebilirsiniz. dsmart adsl ise hız diğer operatörlerin hızı ile aynı olmayacaktır. d-smart hız testi sonucu AKK ni paket kullanımı göz önüne alınarak yapılmalıdır.

 

 

 

Gerçek Hız Testi Nasıl Yapılmalıdır.?

Bilgisayarınıza bir zipli dosya indireceğiz bu dosya gereksiz boş dosyadır bir işinize yaramaz test için kullanılır. açılmayacağı için silsenizde olur. yada her neyse. Özetle internet download ettiğimizde dosyalar size bir süre belirler ve bu süre içerisinde indirileceğini söyler yani genelde sağ alt köşede çıkar ve öylece bakarız.  Aşağıda 50 Mb boyutunda gereksiz bir dosya hazırlamıştık, bu arada sizin seçtiğiniz bir dosya ile de bu işlemi yapabilirsiniz. önemli kısmı dosya boyutunu bilmeniz yoksa hesaplama yapmak zorlaşır. Daha yüksek bir dosya ile test yapsak daha faydalı olabilirdi, ama bu biraz zaman isteyen hemde sitemizi biraz yoran bir dosya olurdu, bu sebeple 50gigabayt dosya ile test sizin için yeterli olacaktır.

Linkteki dosyayı

  • 4 dakikada download ederseniz hızınız 2 Mbps
  • 1 dakikada download indirseniz hızınız 8 Mbps
  • 14 Saniyede download hızınız  30 Mbps
  • 7 Saniyede download hızınız 60 Mbps
  • 4 saniyede download hızınız 120 Mbps civarındadır. tabi bunu görme şansımız olmadı
d'smart hız testi
d’smart hız testi

Sonuçları aşağıdaki test ile karşılaştırabilirsiniz. gerçek olan bilgisayarınıza indirdiğiniz dosya hızıdır. aynı çıkarsa mesele yok.

 

  • Hemen internet başvurusu yapmak için irtibat bilgilerinizi bırakabilirsiniz…

. 

İntenret Hız testi 

Operatörü değiştirsem hızım artar mı?

Dsmart internet altyapısını eğer adsl kullanıyorsanız Turk telekom internet hızı veya superonline adsl internet hızı farkı olmayacaktır. çünkü d smart internet altyapısı Turktelekom Kabloları üzerinden hizmet vermektedir. hızınızın değişmesine sebep olacak durum kullandığınız paket ile ilgili olabilir. bunu önceden bilmenizde fayda olacaktır. “D’smart hız testi yavaş”Özetle Dsmart Yavaşmı gibi bir soru çok mantıksız olacaktır. Şöyle komik bir örnekle açıklayalım, arabanız yavaş diye tamire gittiniz ve aracın üzerindeki marka logosunu değiştirip tofaş yerine opel logosu takıp geri verdiklerini düşünün araç hızlanır mı? aslında olay bu kadar komiktir.  onun için siz aracı markasını değil motorunu değiştirmelisiniz yani paketinizi.

 

tabi yeni bir internete ihtiyacınız var ise İnternet Kampanyaları 

düzenle

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

ARKA PLAN RENGİ

BACKGROUND TEXTURE